KONST / Litografier / Färglitografi 11953465
nr 1195 3465
Théo Tobiasse
(f. 1927)
Färglitografi, Signerad, numrerad 90/165, bladets mått: 58x77 cm
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 6 augusti 2018
kl 18:21:35
350 kr
400 kr
450 kr
600 kr
Théo Tobiasse
Läs mer om Théo Tobiasse